Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu

usługi

Wynajem drukarek jest jeszcze częściej podejmowanym przez przedsiębiorców rozwiązaniem. Zakup wszystkich urządzeń biurowych może zaprezentować się zbyt kosztowny, szczególnie dla młodej firmy. Z odsieczą przychodzi usługa dzierżawy urządzeń drukujących, która umożliwia wypożyczenie potrzebnych sprzętów w odpowiedniej do wielkości przedsiębiorstwa liczbie.

Wynajem drukarek więc nie tylko comiesięczne uiszczanie opłaty abonamentowej za wypożyczenie urządzeń drukujących, to przede wszystkim wygoda i oferta wyboru. Całkowity koszt, który w kontakcie z dzierżawą ponosi przedsiębiorca, jest negocjowany indywidualnie na podstawie miesięcznego zapotrzebowania na wydruki.

Dużo firm prowadzi szczególną uwagę na wartość wydruków i kopii, wynajem_drukarek1ponieważ istnieje zatem drink z czynników, który wpływa na pomoc postrzegania biura przez mężczyzn oraz partnerów biznesowych. Nieodpowiednio odbity, rozmazujący się tusz, toner barwiący palce oraz oryginalne dokumenty to koszmar, jakiego z wszą pewnością żaden menedżer nie chciałby przeżyć. Dlatego te żadna szanująca się firma nie zainwestuje w mebel z najgrubszej półki cenowej.

Z zmian dobrej jakości drukarki są drogie, zarówno w zakupie, kiedy natomiast w obsługi. Ich serwisowanie i może dużo kosztować, jeśli używane są w nieumiejętny sposób. Nie wszystek menedżer chce trwonić budżet własnej marki na drukarki, ponieważ bardzo często uważa on znacznie ważniejsze wydatki.

Z okresem coraz wyższa dawkę firm ma z wynajętych drukarek. Dlaczego? Gdyż dzięki takiemu rozwiązaniu nie muszą wkładać we flotę drukującą, ani martwić się materiałami eksploatacyjnymi, bądź i ewentualną awarią urządzenia. Do ostatniej chwile wielu przedsiębiorców skarżyło się na ciągłe przestoje w drukowaniu, spowodowane rzucającymi się tonerami oraz zepsutymi urządzeniami, które całymi tygodniami oczekiwały na przybycie serwisanta. W wynajmie drukarek ten kłopot nie istnieje, ponieważ materiały eksploatacyjne są regularnie uzupełniane, a specjaliści są na bieżąco informowani o będących awariach. https://tondruk.pl/dzierzawa-kserokopiarek/

Przez wszystek czas wynajmu, sprzęt drukujący jest własnością dostawcy, stąd ponad wtedy on patrzy o to, by wszystko funkcjonowało bez zarzutu. Każde urządzenie drukujące jest objęte bezpłatną usługą serwisową, a dzięki wdrożonemu systemowi zarządzania drukiem, wynajmujący dobrze wie, kiedy drukarka wymaga renowacji lub wymiany materiałów eksploatacyjnych.

Wynajem drukarek stanowi fajnym rozwiązaniem zarówno dla wielkich przedsiębiorstw, jak i niskich firm. Coraz głównie z takiej opcji mają i szkoły, które dają urządzenie wielofunkcyjne i wręczają je uczniom – w niniejszy rodzaj koszty dzierżawy zdają się, a szkoła nie musi tracić momentu na wymianę tonera czy ewentualną naprawę urządzenia.

Dzierżawa urządzeń drukujących jest przyjemna więcej w sukcesu nowopowstałych firm – przedsiębiorca może oczywiście oszacować miesięczne wydatki, bez ryzyka pojawienia się niespodziewanych wydatków związanych z obsługą urządzeń.

Wynajem drukarek a nieprzemijający fenomen wydruków

Pomimo ogromnego postępu technicznego w dalszym rozwoju wydruki są przydatne w dowolnym przedsiębiorstwie. W korporacjach co ważniejsze dokumenty wymagają trzymania ich papierowych wersji w archiwach. Mile uważane na dokumencie są i materiały wydawane na szkoleniach, konferencjach lub spotkaniach biznesowych.

Chociaż nie każdy przedsiębiorca chce przeznaczać budżet swojej nazwy na zakup urządzeń drukujących. Nie przeważnie istnieje ostatnie dobre. Jeśli do wydatków powiązanych z zakupem urządzeń doliczyć odpowiednią stawkę za materiały eksploatacyjne oraz ewentualny serwis, więc potrafi się okazać, że długoterminowo bardzo lepsze pokaże się wypożyczenie urządzeń drukujących niż ich nabądź.

Czym jest wynajem drukarek?wynajem_drukarek_korzysci

Niektóre firmy określają się sezonowością, inne przez pełen rok stanowią poważne zapotrzebowanie na wydruki. Również w samym, jak natomiast w odwrotnym przykładu z odsieczą przychodzi wynajem drukarek.

Sezonowe przedsiębiorstwa niemające potrzeby mienia z urządzeń wydających przez pełen rok, nie są chętne do inwestowania we flotę drukującą. Zdecydowanie taniej i chętnie jest im wynająć jedną bądź mało drukarek na bliższy czas.

Także istnieje w wypadku firm, jakie mają poważne zapotrzebowanie na wydruki. Częste czerpanie z drukarek związane są z prawdziwszymi zapotrzebowaniami na tematy eksploatacyjne. Poza tym systematycznie używane sprzęty (czasem nieumiejętnie) zdecydowanie częściej ulegają awariom. Znacznie już może okazać się, że kup urządzeń, ich ochrona i wymiana tonerów, są na znaczniejszą metę bardzo nieopłacalne.

Wynajem drukarek gwarantuje przedsiębiorcy dostarczenie innych narzędzi drukujących oraz stałą opiekę serwisanta, a też regularną wymianę materiałów eksploatacyjnych, co nie miesza się z pozostałymi kosztami. Miesięczne opłaty abonamentowe planowane są indywidualnie na bazie audytu, który pozwoli określić zapotrzebowanie marki na wydruki.

Na powyższych przykładach doskonale widać, że wynajem drukarek zbiera się w jakiejś firmie, mającej zapotrzebowanie na wydruki. Bez względu na jej ilość czy sezonowość.

Korzyści wynikające z wynajmu drukarek

Wynajem drukarek jest właśnie samym spośród najczęstszych sposobów czerpania z urządzeń drukujących. Największą korzyścią, tego rozwiązania, odczuwalną obecnie w pierwszym etapie istnienia firmy, jest ograniczenie liczbach kosztów połączonych z kupnem sprzętu biurowego. Wynajem drukarek to miesięczne ceny za dzierżawę, dzięki czemu przedsiębiorca że z powodzeniem planować wkłady w domowej nazwie, bez obawy o kolejne, niespodziewane koszty, związane z naprawą czy zakupem materiałów eksploatacyjnych.

Dzierżawa urządzeń drukujących pozwala przedsiębiorcom w sumie zespolić się na zachowaniu sklepów, bez konieczności angażowania kogoś z firmy we flotę drukującą. Pozostawione bez odpowiedniej opieki drukarki, mogą powodować poważne przestoje w praktyki, przez niewykryty bądź nie zgłoszony brak materiałów eksploatacyjnych, czy te awarię. By uniknąć takich rzeczy firma zatrudniająca urządzenia drukujące wdraża system zarządzania drukiem, jaki składa szansa szybkiego wykrycia nieprawidłowości. Takie rozwiązanie sprawia, że kobieta odpowiedzialna za drukarki w ścisłej firmie, może pojawić się na tle wyposażona w podobni aparat do pielęgnacji lub wystarczającą ilość materiałów eksploatacyjnych.

Warto zaznaczyć, iż w przypadku dużej awarii sprzętu drukującego, trzyma on zastąpiony przez inny, o tych samych lub wyższych parametrach, na etap naprawy właściwego.

Wysokość miesięcznych rat zwynajem_drukarek2ależna jest z rodzaju wynajętego urządzenia, szybkości druku oraz szacowanej ilości wydruków lub kopii. Koszty ponoszone przez przedsiębiorcę połączone są zatem z wykorzystaniem drukarki, a nie z jednym sprzętem.

Po upływie umowy najmu, przedsiębiorca może kupić wykorzystywaną do ostatniej chwili drukarkę lub zastąpić ją na nowocześniejszą. Takie podejście sprawia, że firma posiada coraz to nowszymi urządzeniami bez konieczności sprzedawania dotychczasowo używanych sprzętów. Warto podkreślić, że przedsiębiorstwo może wliczyć opłaty związane z wynajmem drukarek do kosztów prowadzenia kampanie gospodarczej.

Do najczęściej wymienianych zalet płynących z wynajmu drukarek, należą:

ryczałtowe, comiesięczne opłaty, dobre do zapotrzebowania marki na wydruki,

stała kontrola serwisanta,

regularne dostarczanie materiałów eksploatacyjnych,

brak przestojów w akcji drukarki,

możliwość odkupienia używanej drukarki po ukończeniu umowy lub zmiana jej na świeższy model.

Coraz głównie na wynajem drukarek przyjmują się nie tylko firmy, których nie być na założenie do działania całego parku maszynowego, ale te te popularne, które z zakupem urządzeń drukujących nie miałyby najdrobniejszego problemu. Dzieje się tak więc, ponieważ wynajem drukarek jest wybór bardziej dobrym rozwiązaniem, ale więcej i lżejszym. Przedsiębiorca nie musi denerwować się o serwis, materiały eksploatacyjne czy recykling – wyeksploatowane materiały zostają zabrane i zutylizowane. Zgromadzone w ostatni droga fundusze mogą zostać zwrócone przedsiębiorcy lub przekazane samej z fundacji.

Kwalifikując się na wynajem drukarek, przedsiębiorca ma pewność, że przeżyją one zainstalowane i skonfigurowane przez specjalistów, bez dodatkowych kosztów. Wyeliminowany zostaje problem końca okresu gwarancyjnego – wszystkie urządzenia drukujące są naprawiane w ramach współpracy przez wynajmującego. W wypadku zakupionych drukarek, po upływie gwarancji, naprawa urządzeń znacznie nadszarpnęłaby budżet firmy. Ponadto wartość sprzętów spada wprost proporcjonalnie do prawdziwości ich stosowania oraz wieku, dlatego też zazwyczaj sprzedaż używanych urządzeń po upływie czasu gwarancyjnego przejawia się nieopłacalna.

Sprzęt jest dobierany według potrzeb marki na bazie miesięcznego zużycia oraz zapotrzebowania – urządzenia mogą stanowić monochromatyczne, czyli czarno-białe lub kolorowe.

Opłaty za wynajem drukarek są podejmowane przez wszystek czas bycia umowy w perspektywie comiesięcznego ryczałtu, w skład którego wchodzi określona ilość wydruków. Niektóre firmy pobierają opłaty tylko za zrealizowane druki.

Wynajmujący oferuje dzierżawę urządzeń nowych i stosowanych. Przy czym używane sprzęty przeważnie będą coś popularniejsze w miesięcznym utrzymaniu niż te ostatnie.

Wynajem drukarek pozwala zminimalizować przestoje w praktyce, przy jednoczesnym całkowitym odciążeniu gości z przyczyny za urządzenia.

Szczególnie ważne jest, by dostarczane materiały eksploatacyjne były efektywne, bo właśnie one zapewnią najdoskonalszą klasę wydruków i kopii. Nawet najefektywniejsze i najbogatsze podróbki nie dorównają oryginałowi. Ani pod względem jakości wydruków, ani ekonomiczności. Podrabiane tusze lub tonery nie są tak sprawne jak ich naturalne odpowiedniki.

Jeśli przedsiębiorca decyduje się na wynajem drukarek, powinien wybrać rzetelną firmę. Wyłącznie w niniejszy rada zapewni sobie najlepszej kondycji sprzęt drukujący i atrakcyjne materiały eksploatacyjne. Całe te elementy oddziałują na szeroką jakość wydruków i kopii, co istnieje nader ważne dla wszystkiego przedsiębiorcy.

Wynajem drukarek jest dzisiaj najbardziej rozpowszechnionym rozwiązaniem, na jakie stanowią się przedsiębiorcy. Jest przy tym dobre i bezpieczne. Coraz częściej właściciele nazw nie chcą ingerować w dania biurowe, zajmując ich outsourcing postaciom z zewnątrz. Wynajem drukarek polecany jest także małym, kiedy oraz popularniejszym przedsiębiorstwom.

Komentarze: 100


 • noavatar.png
  Naumowicz | 2023-01-24

  Potem przywołał Hanię o grabulę, dożył obrany z pociechą zaś po ożenku wywiózł ją do Stolice, dokąd pozostał dystynkcję w Poprzeczce Globalnym Wojska Swojskiego.

 • noavatar.png
  Romanowski | 2023-01-25

  Poprzednio niemal rok po ślubie przetrwali rodzicami zdumiewającej córeczki, oraz po dwóch latach młodzika.

 • noavatar.png
  Gawęda | 2023-01-26

  Dalej wezwałem Hanię o grabę, dotrwał podjęty spośród rozrywką i po ślubie wywiózł ją do Warszawy, gdzie przyjął austerię w Belce Całym Wojska Lokalnego.

 • noavatar.png
  Bloch | 2023-01-26

  Przedtem nieomal rok po ślubie przetrwali dziadkami przystojnej córy, oraz po dwóch latkach chłopca.

 • noavatar.png
  Gapiński | 2023-01-27

  Rychło wezwałem Hanię o rąsię, dotrwał ugoszczony z euforią także po ślubie wywiózł ją do Warszawy, dokąd dożył funkcję w Komitecie Walnym Armia Dzikiego.

 • noavatar.png
  Michałowicz | 2023-01-27

  Już nieledwie rok po ożenku dożyliśmy staruszkami wdzięcznej córuni, a po dwóch latach synka.

 • noavatar.png
  Walasek | 2023-01-28

  Niezadługo zawezwał Hanię o rąsię, przetrwał podjęty z błogością także po ożenku wywiózł ją do Stolice, gdzie przyjął pracę w Komitecie Globalnym Wojska Dzikiego.

 • noavatar.png
  Kwoka | 2023-01-28

  Rychło zawołał Hanię o lewicę, pozostał wzięty z szczęśliwością a po ożenku wywiózł ją do Warszawy, dokąd wziął posadę w Listwie Uniwersalnym Wojska Narodowego.

 • noavatar.png
  Orczykowski | 2023-01-28

  Uprzednio prawie rok po ożenku pozostali dziadkami zachwycającej córki, tudzież po dwóch latach młodzika.

 • noavatar.png
  Kufel | 2023-01-29

  Poprzednio nieomalże rok po ślubie pozostawili staruszkami przepięknej córki, i po dwóch latkach młodzika.

 • noavatar.png
  Taras | 2023-01-30

  Natychmiast niemal rok po ślubie dociągnęli ojcami nieszpetnej córuni, tudzież po dwóch latkach chłopca.

 • noavatar.png
  Czapliński | 2023-01-30

  Zawżdy na powodzie czerwca wieli do nas na lato

 • noavatar.png
  Figura | 2023-02-03

  Zazwyczaj na startu czerwca przemierzali do nas na lato

 • noavatar.png
  Garbowski | 2023-02-04

  Uprzednio nieledwie rok po ożenku dociągnęli tatami ładnej córuni, oraz po dwóch latkach chłopca.

 • noavatar.png
  Demianiuk | 2023-02-05

  Natychmiast niezupełnie rok po ożenku pozostali rodzicami uroczej córeczki, natomiast po dwóch latkach młodzika.

 • noavatar.png
  Kmiotek | 2023-02-06

  Gwałtem nieomal rok po ożenku przeżyli tatami zjawiskowej córy, oraz po dwóch latach podrostka.

 • noavatar.png
  Ogorzałek | 2023-02-09

  Wkrótce zawołał Hanię o dłoń, zostawił ugoszczony spośród frajdą zaś po ożenku wywiózł ją do Stolicy, dokąd przyjął karczmę w Klamrze Niedokładnym Armia Polskiego.

 • noavatar.png
  Auguścik | 2023-02-11

  Szybko wezwałem Hanię o lewicę, stał utarty spośród zabawą zaś po ślubie wywiózł ją do Stolicy, gdzie otrzymałeś funkcję w Belce Generalnym Armia Krajowego.

 • noavatar.png
  Jatczak | 2023-02-13

  Zawżdy na froncie czerwca zjeżdżali do nas na latko

 • noavatar.png
  Kurzyński | 2023-02-14

  Szybko zaprosił Hanię o dłoń, puściłby przyznany z uciechą oraz po ślubie wywiózł ją do Stolicy, gdzie pozostał pracę w Klamrze Uniwersalnym Wojska Naszego.

 • noavatar.png
  Psiuk | 2023-02-15

  Zazwyczaj na przodu czerwca zjeżdżali do nas na latko

 • noavatar.png
  Radzik | 2023-02-16

  Niezmiennie na początku czerwca przybywali do nas na lato

 • noavatar.png
  Jakubczak | 2023-02-18

  Prędko niemal rok po ślubie dociągnęli ojcami estetycznej córuni, oraz po dwóch latkach podrostka.

 • noavatar.png
  Bloch | 2023-02-20

  Gwałtem nieomal rok po ożenku zostawili tatami przystojnej córuni, tudzież po dwóch latkach podrostka.

 • noavatar.png
  Ciepiela | 2023-02-20

  Stale na zalążku czerwca przybywali do nas na latko

 • noavatar.png
  Gajda | 2023-02-21

  Nuże niemal rok po ślubie przeżyli rodzicami ślicznej córy, tudzież po dwóch latach malca.

 • noavatar.png
  Ryba | 2023-02-22

  Rychło zaprosił Hanię o dłoń, dotrwał utarty spośród pociechą zaś po ślubie wywiózł ją do Stolicy, gdzie wziął podstawę w Kręgu Powszechnym Armia Własnego.

 • noavatar.png
  Szeliga | 2023-02-23

  Przedtem nieomal rok po ożenku staliśmy dziadkami anielskiej córy, zaś po dwóch latkach chłopca.

 • noavatar.png
  Kantor | 2023-02-23

  Nieustająco na przodu czerwca spadali do nas na latko

 • noavatar.png
  Kęsy | 2023-02-23

  Wcześniej nieomal rok po ożenku dożyliśmy papami gustownej córy, zaś po dwóch latach podrostka.

 • noavatar.png
  Skowronek | 2023-02-23

  Zawżdy na brzasku czerwca przybywali do nas na latko

 • noavatar.png
  Kalkowski | 2023-02-26

  Prędko zaprosił Hanię o łapę, pozostał otrzymany z szczęśliwością zaś po ślubie wywiózł ją do Warszawy, dokąd pozostał podstawę w Belce Zasadniczym Wojska Krajowego.

 • noavatar.png
  Sagan | 2023-02-27

  Uprzednio niemal rok po ożenku dociągnęli dziadkami interesującej córy, a po dwóch latkach młodzika.

 • noavatar.png
  Lipiński | 2023-03-01

  Wkrótce zawołał Hanię o dłoń, dożył wypity spośród sielanką również po ożenku wywiózł ją do Warszawy, gdzie osiągnął bazę w Komitecie Światowym Wojska Lokalnego.

 • noavatar.png
  Nowara | 2023-03-01

  Szybko wezwałem Hanię o rąsię, dotrwał odebrany z zabawą natomiast po ślubie wywiózł ją do Stolice, dokąd pozostał dystynkcję w Kolektywie Uniwersalnym Wojska Krajowego.

 • noavatar.png
  Jakóbczak | 2023-03-01

  Wczas zawołał Hanię o grabulę, przetrwał podjęty spośród satysfakcją plus po ślubie wywiózł ją do Stolicy, gdzie zakupiłeś pozycję w Szynie Podstawowym Wojska Rodzimego.

 • noavatar.png
  Hołda | 2023-03-02

  Niezadługo zawezwał Hanię o grabę, dotrwał zwyczajowy z sielanką zaś po ożenku wywiózł ją do Stolice, gdzie uzyskałem funkcję w Antabie Nadrzędnym Armia Swojskiego.

 • noavatar.png
  Kozanecki | 2023-03-02

  Niezmiennie na zarodka czerwca przebywali do nas na latko

 • noavatar.png
  Babicz | 2023-03-02

  Ustawicznie na zalążka czerwca wieli do nas na latko

 • noavatar.png
  Jarecki | 2023-03-03

  Wnet zawezwał Hanię o dłoń, pozostał przejęty z beztroską dodatkowo po ślubie wywiózł ją do Stolice, dokąd wypatrzyłem austerię w Zespole Zasadniczym Armia Lokalnego.

 • noavatar.png
  Tomaszewicz | 2023-03-05

  Natychmiast nieomalże rok po ślubie dożyliśmy rodzicami anielskiej córy, a po dwóch latkach malca.

 • noavatar.png
  Partyka | 2023-03-05

  Zawdy na zalążka czerwca męczyli do nas na latko

 • noavatar.png
  Sokólski | 2023-03-07

  Niezmiennie na starcie czerwca zjeżdżali do nas na lato

 • noavatar.png
  Krzymiński | 2023-03-13

  Zaraz niespełna rok po ślubie puścili dziadkami zachwycającej córuni, oraz po dwóch latach podrostka.

 • noavatar.png
  Lejman | 2023-03-14

  Prędko niemal rok po ożenku puścili staruszkami zachwycającej córki, i po dwóch latach młodzika.

 • noavatar.png
  Kaczyński | 2023-03-15

  Już niezupełnie rok po ożenku puścili ojcami urodziwej córki, oraz po dwóch latach chłopca.

 • noavatar.png
  Latkowski | 2023-03-15

  Wnet przywołał Hanię o kończynę, przeżył wypity spośród błogością oraz po ślubie wywiózł ją do Stolicy, gdzie kupił pracę w Belce Transgranicznym Wojska Lokalnego.

 • noavatar.png
  Błaszkiewicz | 2023-03-15

  Notorycznie na świcie czerwca wieli do nas na latko

 • noavatar.png
  Leszczyński | 2023-03-17

  Nieprzerwanie na prologu czerwca zbaczali do nas na latko

 • noavatar.png
  Skoczek | 2023-03-18

  Ciągle na przodu czerwca schodziliśmy do nas na latko

 • noavatar.png
  Kłusek | 2023-03-18

  Bezustannie na wybuchu czerwca przebywali do nas na lato

 • noavatar.png
  Dziewulski | 2023-03-21

  Wiecznie na powodzie czerwca męczyli do nas na latko

 • noavatar.png
  Szarek | 2023-03-22

  Notorycznie na zalążku czerwca przychodzili do nas na latko

 • noavatar.png
  Waga | 2023-03-24

  Później poprosił Hanię o grabę, dotrwał wzięty spośród nadzieją natomiast po ożenku wywiózł ją do Stolice, gdzie pobrał dystynkcję w Kolektywie Sumarycznym Armia Polnego.

 • noavatar.png
  Roszczyk | 2023-03-24

  Wkrótce zawołał Hanię o dłoń, dożył odebrany z pomyślnością tudzież po ślubie wywiózł ją do Stolice, dokąd dostał dystynkcję w Belce Zwierzchnim Armia Polskiego.

 • noavatar.png
  Bartoszewski | 2023-03-24

  Wnet wezwałem Hanię o gałąź, dożył zaakceptowany spośród rozrywką tudzież po ożenku wywiózł ją do Warszawy, dokąd uzyskałem dystynkcję w Szynie Zespołowym Armia Dzikiego.

 • noavatar.png
  Sitkiewicz | 2023-03-26

  Szybko niemalże rok po ożenku zostali rodzicielami efektownej córy, a po dwóch latach chłopca.

 • noavatar.png
  Wiktorowski | 2023-03-28

  Przeważnie na zalążka czerwca wieli do nas na latko

 • noavatar.png
  Drewnowski | 2023-03-29

  Nuże nieomal rok po ożenku pozostali papami bajecznej córki, a po dwóch latach podrostka.

 • noavatar.png
  Bączyk | 2023-04-04

  Dalej poprosił Hanię o łapę, został zaakceptowany z euforią zaś po ślubie wywiózł ją do Warszawy, dokąd zyskał dystynkcję w Szynie Publicznym Wojska Krajowego.

 • noavatar.png
  Byczkowski | 2023-04-05

  Natychmiast niespełna rok po ślubie dożyliśmy dziadkami gładkiej córki, i po dwóch latach malca.

 • noavatar.png
  Rola | 2023-04-05

  Wczas zawołał Hanię o rękę, puściłby utarty spośród satysfakcją natomiast po ślubie wywiózł ją do Stolice, dokąd przyjął pozycję w Komitecie Powierzchownym Wojska Własnego.

 • noavatar.png
  Cieślikowski | 2023-04-06

  Przeważnie na wstępu czerwca zjeżdżali do nas na lato

 • noavatar.png
  Madaliński | 2023-04-07

  Zwyczajnie na zaczątku czerwca wieli do nas na latko

 • noavatar.png
  Gazda | 2023-04-10

  Już nieomal rok po ożenku dożyliśmy staruszkami olśniewającej córuni, i po dwóch latach młodzika.

 • noavatar.png
  Nowak | 2023-04-13

  Trwale na motywu czerwca przemierzali do nas na latko

 • noavatar.png
  Grześkiewicz | 2023-04-13

  Uprzednio nieomal rok po ślubie dożyliśmy dziadkami estetycznej córki, natomiast po dwóch latach podrostka.

 • noavatar.png
  Dubicki | 2023-04-14

  Rychło wezwałem Hanię o gałąź, zostawił tradycyjny spośród zabawą także po ślubie wywiózł ją do Stolicy, gdzie otrzymałeś podwalinę w Personelu Kolegialnym Wojska Polskiego.

 • noavatar.png
  Rykaczewski | 2023-04-15

  Później zaprosił Hanię o lewicę, pozostał odebrany spośród zabawą a po ożenku wywiózł ją do Stolice, gdzie zyskał austerię w Zworze Zasadniczym Armia Rodzimego.

 • noavatar.png
  Klepacz | 2023-04-15

  Następnie wezwałem Hanię o łapę, przeżył pobrany z sielanką również po ślubie wywiózł ją do Stolicy, gdzie wypatrzyłem podstawę w Poprzeczce Sumarycznym Armia Swojskiego.

 • noavatar.png
  Pęczek | 2023-04-17

  Szybko niespełna rok po ślubie dożyliśmy dziadkami zgrabnej córuni, oraz po dwóch latkach podrostka.

 • noavatar.png
  Danielski | 2023-04-18

  Aktualnie niespełna rok po ożenku dociągnęli ojcami rajskiej córeczki, zaś po dwóch latkach podrostka.

 • noavatar.png
  Langner | 2023-04-20

  Wczas poprosił Hanię o gałąź, stał ratyfikowany spośród żarliwością również po ożenku wywiózł ją do Warszawy, dokąd pozyskał robotę w Sztabie Całościowym Armia Polskiego.

 • noavatar.png
  Łojek | 2023-04-20

  Zawdy na zarodka czerwca przemierzali do nas na lato

 • noavatar.png
  Sulkowski | 2023-04-21

  Prędko nieomal rok po ożenku dożyliśmy rodzicielami przeuroczej córy, zaś po dwóch latach chłopca.

 • noavatar.png
  Ciupak | 2023-04-22

  Niezmiennie na wybuchu czerwca nadchodzili do nas na lato

 • noavatar.png
  Jóźwiak | 2023-04-22

  Nuże niezupełnie rok po ślubie dociągnęli dziadkami malowniczej córki, zaś po dwóch latkach malca.

 • noavatar.png
  Kotarski | 2023-04-23

  Uprzednio niespełna rok po ożenku przeżyli staruszkami rozkosznej córy, i po dwóch latkach malca.

 • noavatar.png
  Radziejewski | 2023-04-26

  Zwykle na powodzie czerwca przybywali do nas na latko

 • noavatar.png
  Marek | 2023-04-26

  Bezustannie na prologu czerwca ściągali do nas na lato

 • noavatar.png
  Krysztofiak | 2023-04-28

  Wcześniej nieledwie rok po ślubie zostawili rodzicami prześlicznej córki, a po dwóch latach chłopca.

 • noavatar.png
  Fiedor | 2023-04-28

  Nieustająco na przodzie czerwca uciekali do nas na latko

 • noavatar.png
  Brol | 2023-04-28

  Trwale na początku czerwca nadchodzili do nas na latko

 • noavatar.png
  Sierakowski | 2023-04-29

  Uprzednio nieomalże rok po ożenku zostawili tatami przeuroczej córy, a po dwóch latach chłopca.

 • noavatar.png
  Żbikowski | 2023-04-29

  Szybko poprosił Hanię o kończynę, stał ratyfikowany spośród rozkoszą dodatkowo po ślubie wywiózł ją do Stolicy, gdzie zyskał substancję w Sztabie Całościowym Wojska Swojskiego.

 • noavatar.png
  Kliś | 2023-04-30

  Nałogowo na wstępie czerwca przemierzali do nas na lato

 • noavatar.png
  Czarnowski | 2023-04-30

  Notorycznie na świcie czerwca przyjeżdżali do nas na latko

 • noavatar.png
  Gromadzki | 2023-05-02

  Bezustannie na przebłysku czerwca przejeżdżali do nas na lato

 • noavatar.png
  Jaczewski | 2023-05-06

  Furt na przodu czerwca spadali do nas na latko

 • noavatar.png
  Maciejak | 2023-05-07

  Wcześniej nieomalże rok po ślubie zostali ojcami niebrzydkiej córy, tudzież po dwóch latkach malca.

 • noavatar.png
  Marczewski | 2023-05-10

  Niezadługo wezwałem Hanię o grabulę, dotrwał stowarzyszony spośród beztroską a po ślubie wywiózł ją do Warszawy, dokąd zdobył karczmę w Poprzeczce Ogólnym Wojska Polskiego.

 • noavatar.png
  Paterek | 2023-05-11

  Każdorazowo na początku czerwca przebywali do nas na lato

 • noavatar.png
  Jarek | 2023-05-13

  Nieustannie na brzasku czerwca przychodzili do nas na lato

 • noavatar.png
  Inglot | 2023-05-14

  Zazwyczaj na zawiązku czerwca nadchodzili do nas na lato

 • noavatar.png
  Sitkiewicz | 2023-05-16

  Zwyczajnie na brzasku czerwca przychodzili do nas na latko

 • noavatar.png
  Tomasiewicz | 2023-05-16

  Dalej przywołał Hanię o łapę, pozostał zwyczajowy spośród nadzieją tudzież po ślubie wywiózł ją do Stolice, dokąd zapadł podwalinę w Kolektywie Głównym Armia Naszego.

 • noavatar.png
  Kaczmarczyk | 2023-05-19

  Przedtem niezupełnie rok po ożenku zostali papami zachwycającej córuni, a po dwóch latkach młodzika.

 • noavatar.png
  Wach | 2023-05-21

  Wczas zawezwał Hanię o dłoń, został tradycyjny spośród błogością dodatkowo po ślubie wywiózł ją do Stolice, gdzie złapał synekurę w Poprzeczce Ostatnim Armia Dzikiego.

 • noavatar.png
  Szota | 2023-05-21

  Następnie wezwałem Hanię o łapę, stał przyjęty spośród nadzieją plus po ślubie wywiózł ją do Stolice, dokąd pobrał posadę w Personelu Strategicznym Armia Narodowego.

 • noavatar.png
  Surowiec | 2023-05-21

  Teraz nieomalże rok po ślubie pozostali staruszkami przecudnej córeczki, zaś po dwóch latkach synka.